Nabídka

Výroba a prodej profesionálního vybavení a řešení pro minipivovary a cidérky

Kategorie produktů a služeb Popis
Pivní tanky – tanky pro výrobu, skladování a prodej piva . Nabízíme izolované i neizolované pivní tanky , což jsou netlakové a tlakové nádoby z potravinářské nerezivějící oceli (AISI 304 nebo AISI 316 – podle účelu), určené pro výrobu piva, skladování piva a další manipulaci s pivem.
Sestavy s pivními tanky - předkonfigurované sady s pivními tanky a komplexním chladicím systémem. Sestavy obsahují vše potřebné pro kvašení a zrání piva v pivních tancích.
Příslušenství pivních tanků– armatury, výbava a speciální doplňky pivních tanků. Příslušenství pivních tanků a doplňková zařízení pro čištění a sanitaci tanků, regulaci teploty a tlaku, speciální armatury a spojovací materiál – toto a další komponenty a zařízení nabízíme společně s našimi pivními tanky anebo také samostatně podle požadavků zákazníků.
Služby související s pivními tanky - Montáže pivních tanků, modernizace kvasných technologií, komplexní realizace pivovarských sestav pro kvašení, zrání, zpracování, skladování, stáčení a distribuci piva.
Table Plugin