Výčepní tanky - skladování tankového piva v restauracích

Výčepní tanky – skladování tankového piva v restauracích 

Výčepní tanky slouží ke krátkodobému skladování hotového piva pod tlakem přímo v restauracích. Jsou vybavené plastovým vakem, díky tomu je možné jako výtlačný plyn používat běžný vzduchový kompresor bez rizika kontaminace piva.

FUIC - kompaktní jednotky pro kvašení a zrání piva

FUIC – kompaktní jednotky pro kvašení a zrání piva 

Kompaktní řešení plnohodnotné jednotky s vlastním chlazením pro kvašení a zrání piva. Okamžitá použitelnost plnohodnotného zařízení pro výrobu piva bez instalačních prací a stavebních zásahů do budovy.

Přetlačné a skladovací pivní tanky

Přetlačné a skladovací pivní tanky 

Tlakové tanky pro skladování piva, konečné úpravy piva (jako například studené chmelení nebo karbonizace) a pro stáčení piva do kegů, lahví a jiných prodejních obalů.

Kvasné kádě - tradiční otevřené nádoby pro kvašení piva

Kvasné kádě – tradiční otevřené nádoby pro kvašení piva 

Výroba piva tradičním způsobem je vyjádřením úcty k historii pivovarnictví. Dopřejte vašim hostům nezapomenutelný zážitek z fascinujícího pohledu na pivo, kvasící v otevřených nádobách …

Kvasné tanky - nádoby pro hlavní kvašení piva

Kvasné tanky – nádoby pro hlavní kvašení piva 

Nerezové nádoby pro hlavní kvašení piva, tlakové anebo netlakové. Vyrábíme ve třech provedeních : cylindrické kvasné tanky, cylindricko-kónické kvasné tanky a otevřené kvasné kádě (spilky).

Ležácké tanky - tlakové nádoby pro dozrávání piva

Ležácké tanky – tlakové nádoby pro dozrávání piva 

Nerezové nádoby válcovitého tvaru s nastavitelným přetlakem, vyhrazené pouze pro druhou fázi kvasného procesu – zrání piva.